Wifi

jde to i bez drátů …

WiFi sítě se staly nedílnou součástí našeho života v domácnostech i firmách. Současné moderní aplikace kladou na bezdrátové sítě nároky v oblasti přenosové rychlosti, zabezpečení a mobility připojených klientů.  Přičemž rozdílné nároky si vyžadují prostředí domácí, či kancelářské a prostředí skladového hospodářství, kde je mobilita připojených zařízení podmínkou fungování.  Každý návrh a realizaci přizpůsobíme konkrétním podmínkám. Od toho se odvíjí i volba vhodného hardware.

Nextwire.cz

Mikrotik

MikroTik je známý zejména díky svému operačnímu systému MikroTik RouterOS, který je oblíbený pro svou robustnost, konfigurovatelnost a především výkon. Nabízí ale také jiné produkty a řešení. Mezi u nás nejznámější patří řada RouterBoard, která nabízí ucelené řešení HW pro WISP, a to jak indoorové, tak i outdoorové jednotky a ucelené integrované řešení včetně krytů a antén.

AEROHIVE

Platforma Aerohive nabízí funkcionalitu kontroléru, kterou rozděluje mezi jednotlivé přístupové body a management systém, který může být spuštěn lokálně , nebo jako služba v cloudu, kdy funkci kontroléru rozděluje na jednotlivá zařízení pomocí distribuované inteligence.  Takovéto sítě mají prakticky neomezené možnosti rozšiřování za minimální náklady. Síť poroste s vaší firmou.

Ubiquiti

Ubiquiti Networks existuje od roku 2005. Firma staví na inovacích. Spojuje možnosti nových technologií s užitečností, minimalistickým designem a snadnou obsluhou. Zajišťuje intuitivní zavedení a podporu.

V portfoliu Ubiquiti Networks je UniFi, vlajková série výrobce, která se těší popularitě díky nabízené škálovatelnosti, velkému dosahu a efektivnímu řízení sítě. Řešení UAP-AC-LR a UAP-AC-PRO jsou využívána v malých i velkých kancelářských sítích, hotspotech a také jako domácí přístupové body. UAP-AC-LR je založena na anténě s technologií MIMO. 

Grandstream

společnost  v roce 2022 slaví 20 let existence. Specializuje se na enterprise řešení WIFI pro pokrytí velkých ploch s vysokým počtem online konkurujících klientů. Možnost konfigurace a správy pomocí cloudu je samozřejmostí. V případě potřeby je možné konfigurovat z lokálního manageru. Robustní řešení této firmy s jednoduchou obsluhou a perfektním přehledem o síti se nám osvědčilo často například při využití pokrytí wifi signálem škol kde je velký pohyb zařízení najednou  – typicky stovky klientů v jeden okamžik.

 

Kontakt

NextWire s.r.o.
Tisá 482
403 36, Tisá
IČO: 090 79 262
datová schránka: ysxyrby

Telefon

+420 792 362 775
+420 792 367 476

ZÁSADY COOKIES (EU)

PROHLÁŠENÍ O NAKLÁDÁNÍ S OSOBNÍMI ÚDAJI